kozmetická poradkyňa mary kay,

Krásnu pleť môžete mať aj Vy

mary kay, kozmetika, líčenie, make up, očné tiene, eva valekovaKozmetika Mary Kay je obľúbená značka po celom svete. Vyznačuje sa vynikajúcou kvalitou, ktoré ženám prinášajú výsledky. Ak ste sa rozhodla  výrobky Mary Kay používať, rada Vám odporučím výrobky, ktoré budú vhodné na Váš typ pleti aby Vám jej účinky priniesli požadované výsledky. Poradenstvo je bezplatné a nezävezuje Vás si výrobky zakúpiť.

Kontaktovať ma môžete mailom a telefonicky. 

Kurzy vizážistiky

 

kurz vizážistiky, líčenie, čkola líčenia, kurz líčenia

Hľadáte uplatnenie vo svete krásy, rada líčite a chceli by ste sa profesii "vizážista" venovať profesionálne ? Ponúkame kurzy vizážistiky, kde sa dozviete tajomstvá techník líčenia, získate zručnosti profesionálneho vizážistu a Váš sen sa môže stať skutočnosťou. Teraz darček pre každú absolventku kurzu. Program kurzu a prihlášku nájdete: tu

 práca, zisk, zárobok, kariéra, príjem, zarobiť peniaze, vlastné podnikanie Pracovná príležitosť - hľadáme kozmetické poradkyne do nášho novootvoreného salóna krásy v Bratislave 

S podnikaním v Mary Kay si môžete zaslúžiť výhody vašich snov. Stačí si určiť cieľ a ísť za ním! Od prvého dňa, kedy začnete podnikať s Mary Kay, môžete nadobudnúť zisky z predaja, odmeny, a to prostredníctvom predaja prípravkov a pokračovať v získavaní väčších odmien, bonusov v závislosti na vašom vnútornom eláne a úspechoch. Mary Kay ponúka jeden z najštedrejších programov odmien a uznanie v oblasti priameho predaja. Spoločnosť ročne minie, na odmeny a motivačné ceny pre nezávislé kozmetické poradkyne, viac ako 50 miliónov USD.

Obsah registračného balíčku nájdete : tu

 

Otázky a opovede:

Aký môžem očakávať budúci zárobok ako nezávislá kozmetická poradkyňa?

Možnosť zárobku v MK je neobmedzená, avšak nie je možné garantovať základnú výšku zárobku. Suma, ktorú si môžete zarobiť  ako nezávislá kozmetická poradkyňa závisí na mnohých faktoroch vrátane vašich osobných cieľov a množstva času a úsilia, ktoré ste sa rozhodli do podnikania investovať. Množstvo poradkýň zaisťuje svoje podnikanie na základe čiastočného úväzku so zámerom dosiahnuť finančné ciele v krátkom časovom horizonte - s cieľom zabezpečiť členom rodiny darček, rodinnú dovolenku, deťom školské oblečenie alebo výučbu. Niektoré z poradkýň sa však rozhodli vybudovať vlastné Mary Kay podnikanie, vzdali sa doterajšej práce a venujú sa podnikaniu s Mary Kay na plný úväzok. Čiastka, akú si zarobíte, je čisto na vás. Ako by povedala Mary Kay Ash: "Nastavte si svoje ciele a sledujte ich, kým ich nedosiahnete. Najprv v nich musíte veriť, až potom ich uvidíte. Môžete dosiahnuť všetko, čo si vaša myseľ dokáže predstaviť!  

Ktoré z predajných a marketingových postupov mi pomôžu byť úspešnou?

Mary Kay dáva jasne najavo, že nemá rada ctižádostivé a agresívne kosmetické poradkyne. Zatiaľ čo húževnatosť a vytrvalosť sú určite dôležitými vlastnosťami na úspech v ktoromkoľvek podnikaní orientovanom na priamy predaj. Zistili sme, že najúspešnejšia nezávislá kozmetická poradkyňa Mary Kay pojala predaj a budovanie tímu v duchu Zlatého pravidla spolu s vlastným dobrým úsudkom a milou povahou. Neustále pripomíname, že je potrebné vžívať sa pri obchodných rokovaniach a rozhodovaniach do druhej osoby, s ktorou komunikujete a správate sa k nej tak, ako chcete, aby s vami rokovala a správala sa ona k vám. Mary Kay často hovorievala: "Máte moc presviedčiť každého, s kým sa stretnete, preto robte svojimi činmi a slovami dojem a Zlaté pravidlo si zvoľte za svoje životné krédo!”  

Príležitosť v Mary Kay: Vďaka čomu vďačíte takému úspechu?

Nezávislé kozmetické poradkyně  hovoria o tom, že žijú ako vo sne. Pýtate sa, jako je to možné dosiahnuť? Možno ste už počuli, ako sa rozprávali o flexibilite v podnikaní Mary Kay a ako im práve podnikanie s Mary Kay umožnilo kvalitne tráviť čas s ich rodinami. S časom nakladajú, ako samy uznajú za vhodné. Rozbehnutá kariéra a peňažné zárobky im dovoľujú vzdať sa doterajšie práce. Ako je možné toto všetko dosiahnuť? Pozor: Tieto ženy pracovali veľmi tvrdo, aby sa dostali tam, kde sú dnes. Jednoducho ide o väčšiu flexibilitu, ktorá vytvára v Mary Kay ďaleko lepšie príležitosti v porovnaní s typickým zamestnaním v bežnom podniku.

Mary Kay Ash bola známa ako jedna z najtvrdšie pracujúcich ľudí, ktoré ste kedy mohli stretnúť. Ako zakladateľka niečoho, čo sama nazývala "klub piatej hodiny rannej", nezačínala svoj deň neskôr ako v päť ráno. Obetovala hodinu alebo dve spánku, aby naštartovala svoj deň. Mnoho nezávislých kozmetických poradkýň ide rovnakou cestou a pripája sa k tomuto klubu, ľahko tak ráno zvládnu všetko potrebné skôr, ako vypravia svoje deti do školy. Na druhú stranu, spánok pre vás môže byť príliš drahocenný a radšej smerujete väčšinu svojich povinností do tej druhej polovice dňa. Alebo by ste si radšej naplánovali meetingy podľa aktivít svojich detí a organizovali kozmetická poradenstva, kým sú v škole? Alebo snáď uprednostňujete prácu cez víkendy? Možnosti v podnikaní s Mary Kay sú neobmedzené.

Ako nezávislá kozmetická poradkyňa Mary Kay ste svojím vlastným pánom, každý deň si sama rozhodnete, kedy začnete pracovať a kedy skončíte. Sama si plánujete svoj rozvrh a tempo, akým sa budete krôčik po krôčiku šplhať k úspechu. Ak sú vaše ciele iba doplnkom súvisiacim s vaším povolaním na plný úväzok, množstvo hodín venovaných práci Mary Kay bude pravdepodobne pomerne malé. Na druhú stranu, ak si vyberiete a prehodnotíte vaše ciele s tým, že uprednostníte Mary Kay, budete venovať práci ďaleko viac času, aby ste tieto ciele dosiahli. Ide o to, že si sama vyberáte svoj osud.

Vy si stanovujete správny pomer medzi vierou, rodinou a kariérou.

Items: 1 - 3 of 14
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

en-Články o kráse

This section is empty.