Kurzy vizážistiky

KURZ VIZÁŽISTIY

Akreditovaný MŠ SR

No 2453/2016/149/1 

Pre viac informácií o kurz nám pošlite vyplnený formulár. Budeme vás kontaktovať čo najskôr.

KURZ VIZÁŽISTIKY😊

Milé dámy, plánujeme nové termíny na :

kurz vizážistiky Bratislava a Košice.

Pre Bratislava: 19.3.2018
Pre Košice: 15.4.2018

Viac informácií vám radi poskytneme na uvedených telefónnych číslach na obrázkoch pridaných k statusu.

PS: info pre dámy evidované na úrade práce, podrobné info vám radi poskytnú pracovníci daného oddelenia úradu práce.

Ponúkame Kurz vizážistiky

Kurz vizážistiky
Kurz vizážistiky

Aký je rozdiel medzi laickým a profesionálnym líčením?

Profesionálne líčenie je najmä o zručnosti a technike nanášania jednotlivých materiálov v malých vrstvičkách, pričom profesionál má skúsenosti s kvalitou a štruktúrov jednotlivých materiálov ( dekoratívnej kozmetiky), ich kombinovatelnosti a zapracovania do pleti tak, aby líčenie dlho vydržalo a vyzeralo prirodzene, profesionál dokáže tieňovať a tvarovať vaše oči, pery, črty tváre, tak aby bola zvýraznená vaša krása. Pozná druhy líčidiel, vie s nimi pracovať. Profesionálne líčenie sa vám tak ľahko nezotrie z tváre, tiene sa nezrazia do záhybov viečok a líčenie vám vydrží celý deň či večer.


Akreditovaný MŠ SR

No 2453/2016/149/1 


Hľadáte uplatnenie vo svete krásy, rada líčite a chceli by ste sa profesii "vizážista" venovať profesionálne ? Ponúkame kurzy vizážistiky Akreditované MŠ SR, kde sa dozviete tajomstvá techník líčenia, získate zručnosti profesionálneho vizážistu a Váš sen sa môže stať skutočnosťou.

Kurz vizážista/vizážistka

No 2453/2016/149/1 

Kurz vizážistiky
Kurz vizážistiky

Počet hodín: 160h

  • Teoretická časť: 70h
  • Praktická časť: 90h

Cena kurzu: 400 eur

V cene kurzu: materiál a pomôcky + malé občerstvenie: káva, čaj, nealko každý deň

Miesto kurzu: 

Hotel Falkensteiner Bratislava

Pilárikova 5

Viac informácií ohľadne kurzov vám rada poskytnem e-mailom, alebo telefonicky.

tel: 0911411404

e-mail: evavalekova2112@gmail.com


Absolvent vzdelávacieho programu získa vedomosti v oblasti hygieny a bezpečnosti práce. Je schopný určiť typ a stav pleti a rozpoznať problematiku pleti danej zákazníčky. 

Na základe správneho určenia typu pleti je schopný ošetriť pleť prípravkami určenými na jej typ pleti, ako je čistenie pleti, tonizácia a hydratácia pleti. Vie zvoliť správnu kombináciu farieb z rady dekoratívnej kozmetiky a nalíčiť danú zákazníčku na rôzne príležitosti pri zachovaní správneho postupu. 

Pozná morfológiu tváre, techniky líčenia, korekcie tváre, očí a pier. Je zručný v úprave a formovaní obočia, farbení obočia a mihalníc, lepení umelých mihalníc, odstraňovaní nežiaducich chĺpkov nad hornou perou, pozná význam, a cieľ a pracovný postup denného líčenia, večerného líčenia, svadobného líčenia biznis líčenia, líčenia pod okuliare. 

Vie odporučiť zákazníčke správne prípravky k starostlivosti o pleť do domácej starostlivosti, správne postupy starostlivosti o svoju pleť. Vie navrhnúť zákazníčke typ líčenia s názornou ukážkou. 

Prihláška na kurz vizážistiky

Vložte svoj text