Ako na suché a popraskané pery?

31.01.2018

Mávate suché a popraskané pery? V tomto zimnom období je to problém nie len žien, ale aj mnoho mužov. Pokožka na perách je veľmi jemná a citlivá. Tento problém je veľmi nepríjemný a až bolestivý. Je tu jedno jednoduché a veľmi účinné riešenie. Je ním Sada Saténové pery, ktorá sa skladá z dvoch krokov.

1.KROK - cukrový peeling na pery s bambuckým maslom 8g z pier jemne odstráni odumreté bunky, a tým ich zjemní.

2.KROK - Balzam na pery s bambuckým maslom pery 8g do hĺbky hydratuje a zanecháva ich vyživené.

Je to veľmi šikovná sada, ktorá sa hravo zmestí do kabelky a môžete ju použiť kedykoľvek počas dňa. Sada obsahuje  Bambucké maslo: Po storočia sa používa, aby pleť chránilo, obohacovalo a zjemňovalo. Je známe tým, že pomáha udržiavať prirodzenú kožnú bariéru. Skvelá prísada pre váš každodenný kúpeľný zážitok, ktorá hydratuje a dodáva pocit vyživenia. Ďalej obsahuje: Jojobové maslo: Je známe tým, že sa podobá olejom, ktoré produkuje naše telo, pomáha zvlhčovať a ochraňovať pleť. 

Ako sadu použiť:

Najprv na pery nanesiete cukrový peeling pomocou prstu a necháte pôsobiť cca 2min. Peeling je veľmi jemný a bambucké maslo s jojobovým maslom pery v prvej fáze uvoľní a vyživý. Necháme teda peeling pôsobiť ako masku.

Po dvoch minútach si navlhčíme prst a jemne pery masírujeme, aby sme odstránili odumreté bunky z pier. Cukrový peeling sa začne pomaličky rozpúšťať, ale svoju prácu peelingu si na perách urobí dokonale. Peeling má jemne sladkavú chuť a je na perách veľmi príjemný.

Pery dôkladne opláchneme a osušíme čistým uterákom, alebo kozmetickým tampónom.

Po peelingu nanesiete tenkú vrstvu balzamu na pery s bambuckým maslom. Balzam je možné používať aj počas dňa podľa potreby. Navyše balzam na pery aj opticky zväčšuje pery a tak sa bude zdať, že vaše pery sú zrazu plnšie a väčšie.