O MNE

Príležitosť, akú som vtedy dostala ja, zdieľam ďalej. Ktovie, možno práve Vám, táto príležitosť zmení život.

Nepredávame len kozmetiku! Obohacujeme životy žien!

Eva Váleková

Nezávislá Sales Direktor Mary Kay

O mne

Moja cesta s Mary Kay sa začala v roku 2004.  


Bol to pre mňa rok plný zmien v mojom živote. Do roku 2004 som pracovala na živnosť a viedla som kúpelňové štúdio. Táto práca ma napĺňala no vyžadovala si veľa času. Kedže som v tom čase bola na materskej dovolenke, rozhodla som sa, že zmením svoju prácu. Hľadala som niečo, čo by mi poskytlo flexibilitu a čas na rodinu. Netušila som, ako a kde si nájdem takú prácu. Dala som si inzerát na internet : hľadám prácu s flexibilnou pracovnou dobou popri materskej dovolenke. Po troch dňoch zazvonil telefón. Ozvala sa v ňom žena, ktorá mi povedala: "mám pre Vás prácu akú hľadáte!"

Bola som plná očakávaní čo mi povie... Pokračovala, mám pre Vás prácu s kozmetikou. ..... Ihneď som spozornela, pretože kozmetika bola vždy moje hobby.
Bola som zvedavá a spustila som na ňu rad otázok a čakala som na odpoveď...Povedala: rada Vám všetko vysvetlím osobne!  Nevedela som sa dočkať ,kým príde a všetko mi vysvetlí.
Veľmi sa mi páčila forma akou sa kozmetika predáva, odmeňovací systém, možnosť osobného rastu, školiaci systém a  kvalita výrobkov Mary Kay.
Ihneď som pochopila, že táto práca bude pre mňa.
 

Som veľmi rada a vďačná za príležitosť, ktorú som v tom čase dostala. 

Práca v tejto veľkej a skvelej firme mi zmenila život, získala som  množstvo nových skúseností, skvelých zážitkou a cenných priateľstiev.