Vzorky 

TimeWise Zázračná Sada 

Vzorky sady TimeWise zázračná sada 

vzorky TimeWise Zázračná Sada
vzorky TimeWise Zázračná Sada

TimeWise® Zázračná kolekcia

TimeWise® Zázračná kolekcia poskytuje v boji so starnutím neuveriteľné výsledky a pomáha vám zachovať mladší vzhľad pleti. Kolekcia štyroch neuveriteľných prípravkov poskytuje 11 výhod v boji proti starnutiu v jednej kolekcii starostlivosti o pleť: čistí, regeneruje, vyživuje, hydratuje, vyhladzuje, spevňuje, zjemňuje, chráni, dodáva energiu, obnovuje a redukuje výskyt jemných liniek a vrások. A funguje dokonca i u citlivej pleti a u ľudí trpiacich ochorením Rosacea (ružovka).* Zázračná kolekcia obsahuje:

TimeWise® Čistiaci krém 3 v 1

TimeWise® Hydratačný krém proti starnutiu

TimeWise® Denné sérum s ochranným faktorom 30

TimeWise® Nočné sérum

Obsahuje peptidy bojujúce proti starnutiu, ktoré urýchľujú tvorbu nového kolagénu.** Pre vyhladenie a spevnenie pleti.

TimeWise Mikrodermálna sada

Vzorka TimeWise Mikrodermálny Sada

TimeWise® Mikrodermálna kolekcia Plus

1. Fáza: Intenzívny peeling 70 g
2. Fáza: Upokojenie a vyhladenie 29 ml

S TimeWise® Mikrodermálnou kolekciu Plus získate okamžité prínosy vylepšenej mikrodermabrázie, teraz obohatené o Sérum redukujúce póry. Prípravky kolekcie zlepšujú štruktúru pokožky a viditeľne menia jej vzhľad, čím vytvára bezchybne vyzerajúcu pleť. Už po jednom použití sú jemné linky menej nápadné a póry sa zdajú byť menšie. Vhodná na všetky typy a tóny pleti. 

Vzorka TimeWise Mikrodermálna Sada
Vzorka TimeWise Mikrodermálna Sada

Sada Bottanicals Effect

Vzorky Sada Botanical Effect
Vzorky Sada Botanical Effect

Sada Botanical Effect

Pre sviežu, zdravo vyzerajúcu pleť. Starostlivosť o pleť Botanical Effects® sa začína jednoduchými zložkami, ktoré zaisťujú veľké množstvo výhod. Výťažky z výnimočného super ovocia - dračieho ovocia sa spájajú s Aloe vera, čo poskytuje starostlivosť o pleť plnú antioxidantov v každom prípravku. Táto kozmetika je jednoduchá a ľahko sa používa, je to pleťová kozmetika, ktorá vás pri vašom hektickom životnom štýle nebude obmedzovať.

Sada sa skladá:

Zloženie Sady:

  • čistiaci gél 127g, ktorý odporúčam používať ráno a večer. Zložky, ktoré sa prirodzeným spôsobom získavajú z kokosových orechov, čistia pleť do hĺbky a účinne a dokonca rozpúšťajú všetky stopy mastnoty.
  • Hydratačné tonikum 147ml, ktoré aplikujeme následne po čistiacom géliku. Obsahuje výťažok z vilínu, ktorý sa tradične používa na stiahnutie pleti, pričom nesôsobuje pocit napnutej alebo suchej pleti. Odstraňuje stopy nečistôt - a tiež odumreté kožné bunky - pre komplexné čistenie
  • Povzbudzujúci peeling 88ml - odporúčam používať 2x týždenne. Zjemňuje a odstraňuje starú kožu a odumreté kožné bunky a čistí póry do hĺbky.
  • Hydratačný gél 85g ako konečná fáza starostlivosti o pleť. Tento ľahký a ľahko sa vstrebávajúci gél zaisťuje optimálnu hydratáciu na aký koľvek typ pleti a zanecháva pokožku na pohľad zdravú.
  • hydratačný krém s ochranným faktorom SPF 30 50ml. Tento ľahký krém poskytuje 12-hodinovú hydratáciu a ochranu pred slnečným žiarením, to všetko v jednej malej tube! Pre zdravo vyzerajúcu pleť a pocit sviežosti.